Sihirbazlar Çetesi / Now You See Me (2013) - Yorumlar

(2013)

YORUM YAZ
YORUMLAR (13)
  • toplam: 13 yorum
keanureeves
keanureeves

İlk 2 harika gösteriden sonra filmi kapatın, gerçekten sonrası berbat, senaryo tutarsızlık ve mantık hatalarıyla dolu. 3. gösteride hiç bir şey yok. Filmin finalinde de izleyiciyi ters köşeye yatıralım derken saçmalamışlar. Olay birden 4 sihirbazdan Morgan freeman'a dönüyor, ne alakaysa.

5/10

Erim1981
Erim1981

Muhteşem bir film. Allah'tan Star bir gün sonra yine verdi de biraz daha anladım filmi. İsimler çok karışmıştı birbirine benim için. Mutalak dikkatlice izleyin...

GamzeG.
1 GamzeG.

İzlerken insanın yüzünden gülümseme, aklından merak hissi eksik olmuyor. Akılcı bir senaryo, insanları nerede şaşırtacaklarını cok iyi kurgulamışlar. Film keyfi yapmak isteyen herkese tavsiye dilir.

lifeisbeautiful
lifeisbeautiful

finaliyle seyirciyi ters köşeye yatıran bir film fakat fantazinin ve sihrin sınırlarını zorladıkları için biyerden sonra kabak tadı vermeye başlıyor.. prestijle aynı kefeye konulmaması gerekir.. izlenilmesede olur kategorisi filmlerinden.. 10/5.4.. mutlu seyirler..

aliozbirinci
aliozbirinci

İzlediğim en güzel ve en eğlenceli filmlerden biriydi.

nturan879
nturan879

Bilinmeyen her zaman ilgi çeker. Sonunuda bu ilgiye layık bağlasalar. Bizde yazıyoruz işte, kedi mundar hesabı.

sreen
sreen

filme bayıldım. çok güzel bir film herkese tavsiye ediyorum.

Bordenn
Bordenn

en başta 7'yi tutmayan yoktur heralde

oradaolmayanadam
1 oradaolmayanadam

Keyfili,eğlenceli,sürükleyici,şaşırtıcı ve tam çerezlik.Hoşça vakit geçirmek için birebir.

albategnus
albategnus

Son zamanlarda izlediğim en iyi film..Tabi ki bir Prestij değil

tedmosby1707
tedmosby1707

film başladığı andan beri bi aksiyon bi aksiyon.düşünmeye izin vermiyor.iyi film olsaydı aksiyonla göz boyamaz her sahnesinde bizi şaşırtacak fikirler verirdi.biricik christopher nolan'ımızın biricik yegane oyuncusu micheal caine de harcanmış resmen.prestij nere bu film nere.sonunu zaten sormayın gitsin.resmen şaşırtalım derken çuvallamışlar.sırf melanie'nin o tatlı fransız aksanı için 4/10

selindrella
1 selindrella

Sihirbaz filmlerini zaten çok severim ama bu kadarını beklemiyordum doğrusu filme kesinlikle bayıldım... Film boyunca duygudan duyguya sürüklendim bir saniye bile sıkılmadım özellikle ikinci yarısı bir kovalamaca içinde geçtiği için daha da heyecanlıydı... Asla tahmin edemiyosunuz bir sonraki adımı... Çok zekice kurgulanmış finali de müthiş... Herkes izlesin bu filmi bence..

Irinaaa
2 Irinaaa
  • toplam: 13 yorum
ÖNERİLER