m.m › profil

m.m

m.m İLE BİR ŞEYLER PAYLAŞ
TAKİP
m.m, Karpuz Kabuğundan Gemiler Yapmak (2004) filmine bir şeyler yazdı
m.m
m.m

Ödülleri hak eden bir film.oyuncuların profosyonel olmayışı filme ayrı bir doğallık katmış.hatta deneyimli oyuncuların şiveyi bukadar düzgün ve doğal konuşacaklarını sanmam.ama keşke filmin bir sonu olsaymış.

m.m, Polis (Polis) başlıklı yazıya bir şeyler yazdı
m.m
m.m

Sırf Haluk Bilginer için seyrettim.senaryosu okadar tuhaftıki özellikle piknik sahnesindeki danslarına bir anlam veremedim.yeni birşeyler yapayım derken resmen afallamışlar.

m.m, Bir Rüya İçin Ağıt (2000) filmine bir şeyler yazdı
m.m
m.m

Etkileyici fakat bir o kadarda sıradan.seyircinin suratına direk uyuşturucu zararlıdır gerçeğini çarpıyor.filmdeki kullanılan müziğin filmi geçtiğini söyleyebilirim.

m.m, Mutluluk (2007) filmine bir şeyler yazdı
m.m
m.m

İzlemektem bıkmayacağım harika bir film.Kitabından daha güzel.filmdeki manzaralar özgü namalın oyunculuğu vezülfü livanelinin müziği filme çok şey katmış.

m.m, "Adem'in Trenleri"
Bir "sevgi emektir" filmi...
başlıklı yazıya bir şeyler yazdı
m.m
m.m

hoş bir film.film durağan bir film olsada filmin ortalarındaki sofrada yaşlı kadının nasılsın sorusuna adama cevabı beni gülmekten kırdı geçirdi.

m.m, Sis ve Gece (2007) filmine bir şeyler yazdı
m.m
m.m

Beklentileri boşa çıkarmayacak arşivlik harika bir film.Herkese tavsiye edrim.

m.m, Yurttaş Kane (1941) filmine bir şeyler yazdı
m.m
m.m

Rtv bölümü öğrencisiyim ve bize sinema hocamız bu filmin (birçok özellikleri açısından)sinema tarihini yurttaş kane'den önce yurttaş kane'den sonra olarak ikiye ayırır diye söylerdi.

m.m, 120 (2008) filmine bir şeyler yazdı
m.m
m.m

Tarihimizi böyle iyi filmle tekrar bize sunmaları çok güzel..Ama sanki film görsel açıdan, çekilen mekandan oyuncular bakımından iyi olsada sanki eksik birşeyler var.

m.m, Semum (2008) filmine bir şeyler yazdı
m.m
m.m

Arkadaşlarla Recep İvedik'e gideceğimiz gün karar değiştirip Semum'a gittik.En az Recep İvedik'e güldüğümüz kadar güldük.Salondaki seyircilerde öyle.Senaryosu,Burak Hakkı'nın sinirlendiği sahneler bizde pek ciddi bir etki yaratmadı.Kısacası Excorsistin çakması diyebiliriz.

  • toplam: 9 kayıt