GaZoZ05 › profil

GaZoZ05

GaZoZ05 İLE BİR ŞEYLER PAYLAŞ
TAKİP
GaZoZ05
neslinozguroglu
GaZoZ05 ile neslinozguroglu arkadaş oldular
GaZoZ05
duygufet
GaZoZ05 ile duygufet arkadaş oldular
GaZoZ05, Yeşil Fener / Green Lantern Filmi Özel Gösterim başlıklı yazıya bir şeyler yazdı
GaZoZ05
GaZoZ05

İstinye Park a gidemeyecek var mı ?

1 filmografi filmografi

ben gidemeyeceğim... yerime gitmeninzin yolu varsa nasıl oluyorsa söyleyin gidin... :D

GaZoZ05 GaZoZ05

hahaha iletişimdeki numaradan ulaşamadım nasıl bilgi versem acaba :/ çok fırsatçı gördüm kendimi =))

duygufet duygufet

ayy süper =))

filmografi
GaZoZ05
filmografi ile GaZoZ05 arkadaş oldular
GaZoZ05, Çağan Irmak'ın Yeni Filmi! başlıklı yazıya bir şeyler yazdı
GaZoZ05
GaZoZ05

Merakla bekliyorum. Çağan Irmak'ın filmlerindeki insanlığı seviyorum!

GaZoZ05, Sahtekar (2008) filmine bir şeyler yazdı
GaZoZ05
GaZoZ05

Filmin tarihi bir film olması, konusunu gerçek bir hikayeden alması filmi izlerkenki duygumu ilk defa bu kadar çok etkiledi. Kurgu, diyaloglar, oyunculuklar... filmin o tarihi dokusu içinde sizi öyle bir sürüklüyor ki. Hiç ara olmasını istemedim açıkçası. Merak unsurunu çok iyi taşıyan bir film. Angelina jolie gerçekten isabetli bir seçim olmuş. Clint Eastwood'un seyircinin bakış açısını iyi yakaladığına inanıyorum.

GaZoZ05, Mutant Günlükleri (2008) filmine bir şeyler yazdı
GaZoZ05
GaZoZ05

Beklentileri karşılamayan bir film maalesef. Sona yaklaştıkça bir sürü soru kafanızı kurcalıyor. Boşlukları doldurmaya çalışıyorsunuz o sırada anlatıcı devreye giriyor; ayaküstü seyirci yönlendirilmeye çalışıyor. İster istemez sıkılmaya başlıyorsunuz çünkü sonu çok alışılagelmiş, çok bilindik. Bu film de artık bunlardan biri.

GaZoZ05, VOL·i (2008) filmine bir şeyler yazdı
GaZoZ05
GaZoZ05

Filmin konusunda geleceğin dünyasına inceden inceye mesaj; ama bunu o kadar tatlı o kadar romantik ele almışlar ki.. Yüzünüzde gerçek bir tebessüm yaratmak istiyorsanız Wall-e'yi mutlaka izleyin derim. Wall-e & Eve ve arkadaşlarını izlerken çok eğleneceksiniz=)

GaZoZ05, Gece Nöbeti (2004) filmine bir şeyler yazdı
GaZoZ05
GaZoZ05

Bu filmi izleyenler de aslında iyi ve kötü gibi iki uç noktada.. filmi sevdim ama kime tavsiye ettiysem hiçbiri beğenmedi. yorumlara baktım da yine aynı şeyi gördüm. Yani ya seveceksin ya nefret edeceksin arası yok=) O kadar alışmışız ki klişelere.. farklı bir anlatım bizim kafamızı karıştırmaya yetiyor. Oyuncular pek tanıdık değildi ve filmin anlatımı biraz karışıktı ama ben samimi buldum ve gündüz nöbetinde de bu devam etti. Çünkü film size özgürlük veriyor, düşüncelerinizi kalıba sokmuyor bunun rahatlığını bilimkurgu ve fantastik severlerden başkası anlayamaz....

GaZoZ05, Hellboy II: Altın Ordu (2008) filmine bir şeyler yazdı
GaZoZ05
GaZoZ05

Biz fantastik severler illaki bu filmi kaçırmayacak izeleyecektir. Ancak çok fazla şey bekleyerek izlememenizi tavsiye ederim. Görsel açıdan doyuruculuğu sizi tatmin edebilir belki ama ilkine göre daha çok şey bekleyeceksiniz fakat bulamayacaksınız.

GaZoZ05, Beethoven’ı Anlamak (2006) filmine bir şeyler yazdı
GaZoZ05
GaZoZ05

Notalar arasında süzülerek akan bir film... bazı şeylerin havada kaldığını hissetsemde yönetmenin planları başta olmak üzere filmin beni oldukça etkilediğini söyleyebilirim. Aslında böyle filmler üzerine ne kadar konuşursak konuşalım tıpkı aşk gibi her zaman bir şeyler eksik kalacaktır.

GaZoZ05, Merhaba Dünyalı (2007) filmine bir şeyler yazdı
GaZoZ05
GaZoZ05

eğlenceli duygusal hoş bir filmdi. Bilimkurgu ile yoğrulmuş bir film bekliyordum biraz sürpriz oldu ama yine de çok sevdim... Bu filmi özellikle anne ve babaların izlemesi gerektiğini düşünüyorum.. "her çocuk biraz uzaylı değil mi zaten=) "

GaZoZ05, Freddie Highmore kişisine bir şeyler yazdı
GaZoZ05
1 GaZoZ05

Küçük yaşına rağmen girdiği karakterlere hayat vererek uyumu yakalayan yetenekli bir isim. kendinden çok söz ettirecek filmlere imza atacağına inanıyorum..

GaZoZ05, Kalbini Dinle (2007) filmine bir şeyler yazdı
GaZoZ05
GaZoZ05

Müziğin ruhuna inanan biri olarak bu filme bayılmamak olmazdı.. gerek karakter seçimleri gerek senaryo ve iç içe geçmiş duygu yoğunlukları bir de küçük sürprizler filmin kendine özgün çizgisini sağlamlaştırıyor... Son zamanlarda izlediğim en iyi filmlerden diyebilirim.

GaZoZ05, Ayrılık (2006) filmine bir şeyler yazdı
GaZoZ05
GaZoZ05

Klişelerle dolu bir filmdi. diyaloglar zayıf ve kurgusu sıradandı sinemaya dair pek farklı bir şey yok... 2003 yapımı "Gigli"yi hatırlarsınız ben aflek ve j.lo o da bir felaketti. Vakti zamanında gerçek hayatta sevgili olanların gişe başarısızlıklarını nazar boncuğu yapmak gibi bir eğilm var herhalde...

GaZoZ05, Su Atı (2007) filmine bir şeyler yazdı
GaZoZ05
GaZoZ05

Efsanelerden yola çıkan tarihsel çizgilerle örülü hafif özgür willy tarzı masalsı bir film.

GaZoZ05
GaZoZ05

Serinin ilk bölümünü izleyenler ikincisinden daha çok şey bekleyeceklerdir bu yönden bir uyarı: çok şey beklemeyin! Filmi izlerken olay kurgusunun gittikçe zayıflamaya başladığı endişesi doğdu içimde. Kitabı okuma fırsatım olmadı ancak filmi izlerken eksik bir şeylerin olduğunu oldukça hissettim ve bu da benim filmden düşmeme sebep oldu. Yine de ilk bölümüne göre görsel efektler açısından daha doyurucu...

GaZoZ05
GaZoZ05

TV'lerde görmek güzel haber! Kesinlikle kaçırmayın! Willy Wonka karakteriyle J.D. ye hayran kalacak; kendinizi filmin içinden çekip alamayacaksınız...

GaZoZ05, Yıldız Tozu (2007) filmine bir şeyler yazdı
GaZoZ05
GaZoZ05

o kada güzel oyuncular, oyuncluklar ama maalesef film klişlerden bir adım ileriye gidemiyor. Büyüklere masal tadında bir film, fantastik unsurları sevenler izlemeliler bence; ama çok şey beklememeniz tavsiye olunur!

GaZoZ05, 3:10 to Yuma (2007) filmine bir şeyler yazdı
GaZoZ05
GaZoZ05

son zamanlarda Western tarzı filmlere ilgi azalıyor diye düşündüğüm sıralarda bu film çıktı karşıma. Filmi izlerken çok keyif aldım. İnsanın özünde iyiliği kaybetmemesinin altı çizilerek, ufak yalanların nasıl zafermiş havasıyla insanların hayatlarına etki etmesini beklemek adına bir çok dram unsurunu taşıyor film; ancak hızından hiçbir şey kaybetmiyor!

  • toplam: 91 kayıt