Leyla ile Mecnun dünya genelinde zirveye oynuyor!

Leyla ile Mecnun dünya genelinde zirveye oynuyor!

  • HABERLER

Leyla ile Mecnun dizisi IMDB'nin en iyi TV dizileri listesinde tüm zamanlarda 5. sıraya yerleşti.

 

Ekranların en matrak, en eğlenceli, en absürd yerli dizisi Leyla ile Mecnun'a yönelik ilgi her geçen gün artıyor. Özellikle gençler izleyicilerin çok beğendiği ve sosyal medyada hakkında çok konuşulan dizi şimdi de IMDB'nin en iyi TV dizileri listesinde tüm zamanlarda 5. sıraya yerleşerek yine dikkatleri üzerine çekti.

 

Dizinin oyuncuları Ali Atay (Mecnun), Serkan Keskin (İsmail Abi), Cengiz Bozkurt (Erdal bakkal), Osman Sonant (Yavuz), Ahmet Mümtaz Taylan (İskender), Köksal Engür (Ak sakallı dede) son dönemde en çok kunuşulan, sevilen oyuncular arasında yer alıyor.

 

YORUM YAZ
YORUMLAR
  • toplam: 4 yorum
Ch4yLuck
1 Ch4yLuck

8. sıraya düşmüş

SlyTutuman
3 1 SlyTutuman

beğenen insan sayısı az, beğenen kısımda ful yıldız verince bu ortaya çıkıyor. pek kayda değer birşey değil. misal .... filmini 100bin kişi oylamıştır ve 5 6 yıldız gidip gleiyordur. ..... filmini 20bin kişi oylamıştır ve 6 7 yıldız ilerisindedir. neye göre kime göre...

daha önce yazılmış 9 cevap daha var. yüklemek için tıklayın.
1 1 merve-grdk merve-grdk

imdb yi bilmedigin belli, imdb de oylamanın hesaplanmasında, oy sayısı da hesaba katılıyor, belli bir saynın üstünü referans alıyor ki leyla ile mecnuna 15 bin kişi oy vermiş. Yoksa bir filme 1 kişi oy verir o da 10 olur.

1 1 SlyTutuman SlyTutuman

sanırım anlatamadım 15bin kişi kayda değer değil diyorum? anlaşıldı? evet imdb prosu arkadaş saygılar

slymnatc
1 slymnatc

IMDB ye Göre Hiç Hareket Etmedim Etmem de Ama Bu Habere Sevindim Bizden Bir İşin Bu Kadar Takipçisi Olan Bir Sitede Bulunması Güzel

  • toplam: 4 yorum