Labirent: Ölümcül Kaçış / The Maze Runner (2014)

(2014)

7.7 / 10
20 kişi puan vermiş

| Bilim Kurgu | Gerilim | Gizem | 113 dakika

Vizyon tarihi: 19 Eylül 2014IMDB Puanı: 8.10

Dil: İngilizce

Yönetmen: Wes Ball

Senaryo: James Dashner (+2)

Başroller: Dylan O\'Brien, Kaya Scodelario, Thomas Sangster

16 yaşındaki Thomas , bir asansörde uyanır. Nereden geldiğini kim olduğunu , neden orada olduğunu hatırlamamaktadır. Bildiği tek şey kendi adıdır. Asansörün kapılarının açılmasıyla birlikte, kendi yaşlarında bir çok erkek çocuğunun arasında bulur kendini ve onlar da neden orada olduklarını bilmemektedir. Bu gizemli labirent dünyasının içinde kaybolan gençler durumu anlamaya çalışacaktır.

MEDYA (16)
YORUM YAZ
YORUMLAR (3)
keanureeves
1 keanureeves

Bu akşam izledim. Sürükleyiciliği iyi, kötü film değil ama Küp filmlerinden aldığım hazzı bu filmde alamadım. Labirent tuzaklarla zenginleştiririlse idi iyi olurdu. Kahramanlarımız kurtuldu ama 2. filme de açık kapı bıraktılar.

7/10

_eBs_
1 _eBs_

akla küp filmini getiriyor... benzer bir olay örgüsü var... oldukça gerilimli... sonunu güzel bağlamışlar.. izleyenleri süpriz bekliyor.. standart sahneleri yok değil.. yinede izlemeye değer... ;)

keanureeves
1 keanureeves

Gizem, gerilim, bilim-kurgu... Efsanevi 'Küp' filmlerinin bir başka versiyonu gibi sanki. Kahramanlar neden oraya geldiklerini bilmiyorlar ve aynen küpten kurtulma gibi labirentten kurtulma, çıkma mücadelesi verecekler.

FACEBOOK ÖNERİLERİ