GİZLİLİK POLİTİKASI

GİZLİLİK POLİTİKASI

Gizlilik ilkeleri

Filmlerim.com üyesi olarak, kendinizi rahat hissedebilmeniz için, sizlere güvenli bir ortam sunmayı ilke olarak benimsiyoruz. Bu güvenli ortamda, kişisel bilgilerinizi istediğiniz ölçüde başkalarına da açabileceksiniz. Filmlerim.com üyesi olarak, sahip olduğunuz gizlilik haklarınız şunlardır:

1. E-posta adresiniz hiçbir şekilde başka kuruluşlara dağıtılmayacak ve e-posta ile pazarlama yapmak amacıyla kullanılmayacaktır.

2. Girdiğiniz üyelik bilgileri ve kişisel bilgiler, sizin onayınız dışında diğer üyelere açılmayacaktır. Ancak bu bilgiler, Filmlerim.com tarafından müşteri profili belirlemek amacıyla kendi bünyesinde kullanılabilir.

3. Dilediğiniz an üyelik iptali için editor@Filmlerim.com adresine başvurabilirsiniz. Üyelik iptali ile birlikte, sisteme kayıtlı olan tüm bilgileriniz silinecektir.

4. Üye kayıt işlemi sırasında, gerçek isminizi belirtmek zorunda değilsiniz. Ancak hem size ulaşabilmemiz ve de fırsatlardan haberdar edebilmemiz hem de bazı servislerimizi de üyelik onayı için, e-posta adresinizin doğru ve gerçek olması zorunludur.

5. Sisteme girdiğiniz tüm bilgilere sadece siz ulaşabilir ve bunları sadece siz değiştirebilirsiniz. Bir başka üyenin (siz izin vermediğiniz sürece) sizinle ilgili bilgilere ulaşması ve bunları değiştirmesi mümkün değildir.

Yukarıdaki Gizlilik İlkeleri, sizin bireysellik haklarınızı garanti altına almaktadır.
Her türlü öneri, eleştiri ve tecrübelerinizi aktarmanız için e-posta adresimiz: editor@Filmlerim.com