FILMLERIM.COM NEDİR?

FILMLERIM.COM NEDİR?

Sinema.com’un yaratıcısı Sodamedya Interactive tarafından geliştirilen Filmlerim.com; Sodamedya’nın sinema.com’u işlettiği on yıl boyunca biriken arşivini de bünyesinde barındırıyor. Bu sayede açıldığı ilk günden itibaren Filmlerim.com; fragmanlar, videolar, galeriler gibi bölümleriyle sunduğu görsel zenginliğin yanı sıra haberler, kritikler ve diğer yazı başlıklarıyla da geçmiş ve gelecek sinema gündemini yakından takip ediyor.

Filmlerim.com sinemaseverlerin sesi olacak!

Sinemaya gönülden bağlı genç, dinamik ve internet yayıncılığında uzman bir ekip tarafından hazırlanan Filmlerim.com ayrıca üyelerinin kaleme alacakları yazılardan oluşan blogları ile çok sesli ve kaliteli bir içerik sunmayı hedefliyor. Bu sayede Filmlerim.com; kullanıcıları arasından yeni editörler, yeni sinema yazarları yetişeceği iddiasını da taşıyor.

Üyelerin sinema zevkleri çerçevesinde sosyalleşebilecekleri bir çok gelişmiş fonksiyonu barındıran Filmlerim.com; kullanıcıların kendi bilgi ve birikimlerini başkalarıyla paylaştıkları, ödüller kazanabildikleri, sitenin içeriğine katkı sağlayarak seslerini duyurabildikleri ve bu alandaki eksiklikleri kapatan yeni bir sinema paylaşım platformu olmayı hedefliyor.