forum › Yerli ve yabancı dizi fragmanları

ForumYerli ve yabancı dizi fragmanları

Cavidov
Cavidov

Merhaba, filmlerim.com gerçkten güzel bir site ancak mesela dizi fragmanları yok. Bu açığı kapatmak isteyenler için aşağıda tüm fragmanlara güncel olarak ulaşabilecekleri bağlantılar veriyorum.

En güncel yabancı film fragmanları, yerli film fragmanları, yabancı dizi fragmanları ve yerli dizi fragmanları

Ayrıca Türkçe altyazılı fragmanlar ve Türkçe dublaj fragmanlar da yer alıyor.

fragman izle

CEVAP YAZ
CEVAPLAR
  • toplam: 1 cevap
tarıkkusak81
tarıkkusak81

Yabancı dil öğrenmenin yaşı yokmuş,

Oğlumun çalıştığı işyeri yabancı dil eğitimi için yaklaşık üç yıl önce New York Studio Dil Okullarıyla anlaşmıştı. Oğlum da bu olanağı değerlendirip www.newyorkstudio.com.tr Dil Okullarından İngilizce kurs aldı. İngilizce'yi çok iyi bilen ablasıyla evde konuşmaya başladı ve ablası ona çok iyi olduğunu söylüyordu hep. Daha sonra kızım Yeni Zelanda'ya yerleşmeye karar verdi ve gitti. Oğlum da üniversite son sınıfta. Okulu bitince ablasının yanına gitmeye karar verdi. Benim onlardan başka kimsem yok ve ben de yanlarına giderim diyordum ama dil bilmediğim için endişeleniyordum.

Aklıma New York Studio Dil Okulları geldi. Çok başarılı bir şekilde yabancı dil öğretildiğini oğlumdan biliyordum. Dil öğrenmek için oraya gidecektim ama yaşım 50 civarında olduğu için açıkçası kendime pek umut vermiyordum. İngilizce'yi öğrenemeyeceğim düşüncesi ağır başıyordu. Ama İngilizce'yi öğrenmem de gerekiyordu. Neyse, bir cesaret gittim, konuştum. Beni seviye testine aldılar. Tabi ki başlangıç seviyesinde çıktım. Benim gibi başlangıç seviyesinde olan gençlerle kursa başladık.

New York Studio Dil Okullarından yaklaşık bir aydır kurs alıyorum. Hiçbir şey bilmeyen ben bayağı yol katettim. Sanırım kendimi idare edecek kadar İngilizce konuşabileceğim. Bunun için çok mutluyum. New York Studio Dil Okullarına, başarılı ve kaliteli bir ortamda dil öğrenme olanağı sağladıkları için teşekkür ediyorum.

Bu notumun okuyan ve kendisi için güzel bir şeyler yapmak isteyen arkadaşlarımın; bana yeni bir dil öğrenmek için yaşın önemli olmadığını öğreten New York Studio'nun kapısını çalmalarını içtenlikle isterim..

  • toplam: 1 cevap