Çanakkale: Yolun Sonu (2012) - Yorumlar

(2012)

YORUM YAZ
YORUMLAR (8)
  • toplam: 8 yorum
Kingwolf
Kingwolf

İki keskin nişancının karşılıklı düellolaşmalarını konu almış , güzel de olmuş. İlk defa türklerin savaş filmlerinden gerçekten keyif aldım. Hele insanların vurulduğu zaman ki ölüm tepkileri gerçekten seyirciye çok iyi yansıtılmış. Milli gururları okşayan , Çanakkale ruhuna hiyanet etmeden de film yapılabileceğini herkese göstermişler.

hknergan
1 hknergan

'Tarihimiz hakkında niye film çekilmiyor?' derken bir senede üç-dört Çanakkale filmiyle karşılaşmamız güzel ve kıvanç verici ama milli duyguların haricinde izleyici gözüyle bakarsak bu flimin çok da başarılı olduğunu söyleyemem. Kulvarı içerisindeki diğer filmlerle kıyaslama yaparsak başarılı bulmak çok kolay tabiki de ama bu benzerlerinin kötü filmler olmasından kaynaklanıyor. İkinci yarısında senaryo anlamında dağılmaya başlayan ve yan oyunculukların çok başarısız olduğu, daha iyilerinin yapılabilmesi için gişede iyi iş yapmasını dilediğim orta sınıf bir Türk filmi.

Serzen
Serzen

Maalesef, ortada başlayan film, ortada son buluyor.
Çekim kaliteli, sahneler ve tasarım güzel; ama kurgu, hikaye.. Vasat!

10/6

abdullah-dogan
abdullah-dogan

10 üzerinden 10 puan çanakkale filmi olduğundan değil çok kaliteli usta işi bi film İzlenilmesi gereken bi film

cooguz
cooguz

emir çiçek Bursa Devlet Tiytarosunun degerli oyuncularından biridir.

slymnatc
1 slymnatc

Tüyler Diken..

Serzen
1 Serzen

Çekim kaliteli görünüyor. Fragman sinemaya gitmem için beni ikna etti.

Fakat aynı fragman bana Enemy at the Gates filmin kurgusunu anımsattı. Özellikle nişan alırken, tetiğe basmadan önce edilen dua Saving Private Ryan filminde ki o meşhur kare/leri anımsattı.

Tüm bunlara rağmen; böyle yapıtların desteklenmesi gerektiğini düşünerek sinemada izleyeceğim. Umarım keyifli, gururlu ve güzel bir seyir olur.

MrWayne
2 MrWayne

madem daha çıkmamış filme puan veriyosunuz. bari 10 puan verin bee. Çanakkale filmi be bu. bu filme 10 puan vermiyecende hangi filme vericen???
http://e1301.hizliresim.com/15/l/j293n.jpg

  • toplam: 8 yorum
ÖNERİLER