AFM Laura

Antalya

Telefon: 2423244000
Adres: Fener Mah. Özgürlük Bulv. Laura Alışveriş Merk. No:136/Antalya
4N1K filmi
4N1K
  • 11:00
  • 13:30
  • 16:00
  • 18:30
  • 21:00
  • 11:00
  • 13:30
  • 16:00
  • 18:30
  • 21:00
  • 11:00
  • 13:30
  • 16:00
  • 18:30
  • 21:00
  • 11:00
  • 13:30
  • 16:00
  • 18:30
  • 21:00
  • 11:00
  • 13:30
  • 16:00
  • 18:30
  • 21:00
  • 11:00
  • 13:30
  • 16:00
  • 18:30
  • 21:00
  • 11:00
  • 13:30
  • 16:00
  • 18:30
  • 21:00
Kral Arthur: Kılıç Efsanesi filmi
Kral Arthur: Kılıç Efsanesi
  • 11:45
  • 14:15
  • 16:45
  • 19:15
  • 21:45
  • 11:45
  • 14:15
  • 16:45
  • 19:15
  • 21:45
  • 11:45
  • 14:15
  • 16:45
  • 19:15
  • 21:45
  • 11:45
  • 14:15
  • 16:45
  • 19:15
  • 21:45
  • 11:45
  • 14:15
  • 16:45
  • 19:15
  • 21:45
  • 11:45
  • 14:15
  • 16:45
  • 19:15
  • 21:45
  • 11:45
  • 14:15
  • 16:45
  • 19:15
  • 21:45
Nane ile Limon: Kayıp Zaman Yolcusu filmi
Nane ile Limon: Kayıp Zaman Yolcusu
  • 11:00
  • 12:30
  • 14:00
  • 15:30
  • 17:15
  • 11:00
  • 12:30
  • 14:00
  • 15:30
  • 17:15
  • 11:00
  • 12:30
  • 14:00
  • 15:30
  • 17:15
  • 11:00
  • 12:30
  • 14:00
  • 15:30
  • 17:15
  • 11:00
  • 12:30
  • 14:00
  • 15:30
  • 17:15
  • 11:00
  • 12:30
  • 14:00
  • 15:30
  • 17:15
  • 11:00
  • 12:30
  • 14:00
  • 15:30
  • 17:15
Yaratık: Covenant filmi
Yaratık: Covenant
  • 11:30
  • 14:00
  • 16:30
  • 19:00
  • 21:30
  • 11:30
  • 14:00
  • 16:30
  • 19:00
  • 21:30
  • 11:30
  • 14:00
  • 16:30
  • 19:00
  • 21:30
  • 11:30
  • 14:00
  • 16:30
  • 19:00
  • 21:30
  • 11:30
  • 14:00
  • 16:30
  • 19:00
  • 21:30
  • 11:30
  • 14:00
  • 16:30
  • 19:00
  • 21:30
  • 11:30
  • 14:00
  • 16:30
  • 19:00
  • 21:30
Galaksinin Koruyucuları 2 filmi
Galaksinin Koruyucuları 2
  • 16:00
  • 18:45
  • 21:30
  • 16:00
  • 18:45
  • 21:30
  • 16:00
  • 18:45
  • 21:30
  • 16:00
  • 18:45
  • 21:30
  • 16:00
  • 18:45
  • 21:30
  • 16:00
  • 18:45
  • 21:30
  • 16:00
  • 18:45
  • 21:30
Maşa ile Koca Ayı filmi
Maşa ile Koca Ayı
  • 11:15
  • 12:45
  • 14:30
  • 11:15
  • 12:45
  • 14:30
  • 11:15
  • 12:45
  • 14:30
  • 11:15
  • 12:45
  • 14:30
  • 11:15
  • 12:45
  • 14:30
  • 11:15
  • 12:45
  • 14:30
  • 11:15
  • 12:45
  • 14:30
Kolonya Cumhuriyeti filmi
Kolonya Cumhuriyeti
  • 11:30
  • 14:00
  • 17:00
  • 19:15
  • 21:30
  • 11:30
  • 14:00
  • 17:00
  • 19:15
  • 21:30
  • 11:30
  • 14:00
  • 17:00
  • 19:15
  • 21:30
  • 11:30
  • 14:00
  • 17:00
  • 19:15
  • 21:30
  • 11:30
  • 14:00
  • 17:00
  • 19:15
  • 21:30
  • 11:30
  • 14:00
  • 17:00
  • 19:15
  • 21:30
  • 11:30
  • 14:00
  • 17:00
  • 19:15
  • 21:30
Hızlı ve Öfkeli 8 filmi
Hızlı ve Öfkeli 8
  • 16:15
  • 19:00
  • 21:45
  • 16:15
  • 19:00
  • 21:45
  • 16:15
  • 19:00
  • 21:45
  • 16:15
  • 19:00
  • 21:45
  • 16:15
  • 19:00
  • 21:45
  • 16:15
  • 19:00
  • 21:45
  • 16:15
  • 19:00
  • 21:45
Şirinler 3: Kayıp Köy filmi
Şirinler 3: Kayıp Köy
  • 18:00
  • 18:00
  • 18:00
  • 18:00
  • 18:00
  • 18:00
  • 18:00
Patron Bebek filmi
Patron Bebek
  • 12:00
  • 14:00
  • 12:00
  • 14:00
  • 12:00
  • 14:00
  • 12:00
  • 14:00
  • 12:00
  • 14:00
  • 12:00
  • 14:00
  • 12:00
  • 14:00